CAMP-TRADE

O nas

Zaparkuj swoje marzenia na naszym polu kamperowym i odkryj nowy wymiar swobody podczas podróży!

CAMP-TRADE

Kim jesteśmy?

Od 20 lat jesteśmy właścicielami działek, na których w tej chwili stoją dwa domy oraz jeden domek kamperowy na wynajem, a także pole kamperowe i namiotowe. W 2009 roku został wybudowany pierwszy dom „Dom pod lasem” wyżej osadzony, a rok później poniżej powstał drugi dom „Dom Góralski”, a także rozpoczęto budowę oraz ukształtowanie terenu pod pole kamperowe. W 2016 roku rozpoczęto budowę domku kamperowego w stylu sudeckim.

CAMP-TRADE

O polu

Całość terenu na którym znajduje się pole kamperowo namiotowe wraz z domkami wynosi około 2ha. Na polu jest dostęp do bieżącej ciepłej wody, toalet oraz prysznicy.

Miejsce to niewątpliwie pozwoli odetchnąć od zgiełku miasta czy hałasu. Najważniejsze dla nas jest by nasi goście mogli odpocząć i być blisko z naturą, zrelaksować się oraz pooddychać świeżym powietrzem. Tuż za płotem naszego pola znajduje się las, do którego turyści mogą powędrować bezpośrednio przez naszą furtkę. W odległości niecałego kilometra znajduje się Park Narodowy Gór Stołowych, a idąc z drugiej strony można wejść do Rezerwatu Przyrody.

CAMP-TRADE

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas bliskość z naturą. Zdumiewający widok na pasma górskie na naszym polu dodaje wytchnienia od miast. Nasi goście wypoczną w ciszy i spokoju z dala od hałasu i dużych miast przy śpiewie leśnych ptaków. Z racji tego, że w zakresie naszych usług posiadamy możliwość wynajmu pola pod kampera lub namiot, jak również wynajmu miejsca noclegowego w domkach –działamy i przyjmujemy gości przez cały rok!

CAMP-TRADE łączy ludzi z naturą

Z nami możesz być bliżej natury